USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Hotel Fazenda Portal De Gravata

ex. Casa Portal De Gravata Locday

Rezerwacja online
2026-09-27
2026-09-28

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

100

Hotel Fazenda Portal De Gravata 4*

 Bezpłatne Wi-Fi

Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen zewnętrzny

 Rekreacja

Jazda konna

Wędkowanie

Piesza turystyka

Stoły bilardowe

Tenis stołowy

 Spa i relaks

Salon spa

Łaźnia parowa

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar/ Poczekalnia

 Zaplecze konferencyjne

Centrum biznesowe

 Hotel przyjazny dzieciom

Bufet dla dzieci

Basen dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Sala zabaw

 Dostęp dla wózka inwalidzkiego

Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich


Alto do Cruzeiro Mirante znajduje się prawie 25 min piechotą od Hotel Fazenda Portal De Gravata, który oferuje basen zewnętrzny i teren zabaw.

Polo Moveleiro de Gravata znajduje się w prawie 2 km stąd. Do centrum Gravatá można dojść spokojnym krokiem w ciągu około 25 minut. Museu Memorial de Gravatá leży prawie 30 min spacerem od obiektu.

Serwująca szeroki wybór dań restauracja Antiquario Restaurante znajdują się 6 km od hotelu.

  • Lokalne atrakcje
  • Alto do Cruzeiro
    2,3 km
  • Paroquia Sao Paulo
    1,5 km
  • Praça Rodolfo de Moraes
    1,8 km
  • Matriz de Sant Ana
    2,5 km
  • Escadaria de Felicidade
    2,3 km
  • Museu Memorial de Gravatá
    2,2 km
  • Pomnik Trzech Króli
    2,8 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Guararapes
    86 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
  • Parking
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Przyjazny zwierzętom
  • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
  • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • Toaleta dla niepełnosprawnych
  • Łazienka dla niepełnosprawnych

Opcje wyżywienia

  • Śniadanie w pokoju
  • Restauracja
  • Bar/ Poczekalnia

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Rozrywka
  • Ogród
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
  • Salon spa
  • Łaźnia parowa
  • Piesza turystyka
  • Jazda konna
  • Tenis
  • Stoły bilardowe
  • Tenis stołowy
  • Wędkowanie

Usługi

  • Usługi dla zwierząt domowych
  • Obsługa pokojowa
  • Obsługa porządkowa
  • Pralnia
  • Pierwszy drink za darmo
  • Centrum biznesowe
  • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Pokoje dźwiękoszczelne
  • Taras
  • Bufet dla dzieci
  • Basen dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Sala zabaw

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: do 13:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
  • Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Hotel Fazenda Portal De Gravata?

    Podróż od Hotel Fazenda Portal De Gravata do centrum miasta zajmuje 25 min spacerem.
  • ❓

    Czy w 4-gwiazdkowym Hotel Fazenda Portal De Gravata dostępny jest parking?

    Tak, 4-gwiazdkowy Hotel Fazenda Portal De Gravata ma parking za darmo.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w Hotel Fazenda Portal De Gravata?

    Średnia cena pokoju w Hotel Fazenda Portal De Gravata to 104 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.
  • ❓

    Czy ten hotel oferuje zakwaterowanie dla osób niepełnosprawnych?

    Tak, ten hotel posiada łazienki dla niepełnosprawnych, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dostęp dla wózków inwalidzkich. W przypadku szczegółowych pytań zalecamy zadzwonić z wyprzedzeniem w celu potwierdzenia.
  • ❓

    Jaki basen dostępny jest w tym hotelu?

    2 odkryte baseny jest dostępny w tym hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-27
2026-09-28

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Hotel Fazenda Portal De Gravata, Brazylia

Av Cicero Batista De Oliveira, Gravatá, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelempernambuco.com

All rights reserved